gamak728x90pxl[4]

Şimdi Paylaşın

Anasayfa » Rulmeca Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti.

Rulmeca Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti.

Rulmeca Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti.

Rulmeca Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti.

Tel: +90 312 2846474 

RULMECA GRUBU

RULMECA, merkezi İtalya’da bulunan dünya çapındaki yığın taşıma endüstrisinde kullanılan  bantlı konveyor rulolarının, motorlu tamburların ve diğer ekipmanlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışında uzman, dünya çapında şirket grubu olan bir aile şirketidir.

RULMECA, yığın taşıma endüstrisinde kullanılan konveyör ekipmanları üzerine 1962 yılından beri  çalışmaktadır ve günümüzde rulo ve motorlu tamburlarda dünya çapında pazar lideri olan RULMECA, bu alanda uygulama yapan OEM’in(Orijinal Ekipman Üreticileri) önde gelenleriyle, mühendislik firmalarıyla ve son kullanıcı gruplarla uluslararası çalışmaktadır. Başlıca uygulama alanları:
kömür ve linyit madenleri, çimento fabrikaları, taşocakları, tünel açma şantiyeleri, enerji santrali tesisleri, limanlar, tuz ve gübre sanayi, şeker fabrikaları, geri dönüşüm ve imha, kırma ve eleme tesisleri vb…

Rulmeca Grubu:
Asya: Çin, Endonezya ve Tayland
Afrika: Güney Afrika
Avrupa: Italya, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, İngiltere, Kazakistan, Portekiz, Rusya, İspanya, İsveç, Türkiye
Kuzey&Güney Amerika: Kanada, Venezuella, USA

Rulmeca Türkiye:
Rulmeca Türkiye, RULMECA Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti. adı altında  kurulmuştur. Firmamız profesyonel ekibiyle Türkiye pazarında satış, pazarlama ve tüm  ticari aktivitelerde faaliyet göstermekte ve yığın taşıma pazarına stratejik olarak yakın olan Ankara merkez ofiste hizmet vermektedir.
Üstün ve kaliteli, geniş ürün gamıyla Türk Madencilik Sektörüne, Türk Sanayisine,  siz sayın müşterilerimize RULMECA TÜRKİYE olarak hizmet etmekten mutluluk duyarız.
İrtibat bilgilerimiz aşağıdaki gibidir :
 

Rulmeca Taşıma Aksamları Tic. Ltd. Şti.
Dekocity AVM  Erler Mah. Dumlupınar Bulvarı
No:348/61 06930 Ümitköy/ANKARA
tel. no: +90 312 2846474
fax no: +90 312 2846478

turkey@rulmeca.com

http://www.rulmeca.com