gamak728x90pxl[4]

Şimdi Paylaşın

Anasayfa » CTS Demir ve Çelik İç ve Dış Ticaret Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

CTS Demir ve Çelik İç ve Dış Ticaret Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

CTS Demir ve Çelik İç ve Dış Ticaret Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

CTS Demir ve Çelik İç ve Dış Ticaret Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

+90 (232) 833 36 14

CTS DEMİR ÇELİK, 25 seneden fazla tecrübesi ile Türkiye ve dünya standartlarındaki makine imalat endüstrisinin önde gelen firmalarından biridir. Demir çelik piyasasında da sağlam alt yapısı, Türk mühendisliği ve kalifiye iş gücünün yanı sıra, kaynakları etkin bir şekilde değerlendirerek kısa zamanda lider konumuna yerleşmiştir.

CTS DEMİR ÇELİK, iç ve dış pazar ihtiyaçları için anahtar teslim haddehane ve çelikhane tesisleri kurma konusunda uzmanlaşmıştır. ‘Anahtar teslim’ tesislerin yanı sıra demir çelik fabrikalarına ekipman ve yedek parça üretimi de yapmaktadır. İzmir Menemen’deki üretim tesisinde makine imaları yıllık kapasitesi 10.000 ton’a ulaşmaktadır. Fabrika tesisi 7.000 metrekare açık alan üzerine, 3.800 metrekare kapalı alana kurulmuştur.

CTS DEMİR ÇELİK tecrübeli ve kalifiye mühendisleri ile çelikhane ve haddehane projelerinin hazırlanması ve dizaynı konusunda ekonomik ve pratik uygulamalar sunarak, sanayicinin şartlarına uygun çözümler üretmektedir. Farklılığının temelinde, gücünü aldığı cesur Ar-Ge yatırımları, uzman kadrosu ve deneyimli mühendisleri bulunmaktadır. Ar-Ge departmanı dizayn ve mühendislik ofislerinden oluşmaktadır. İyi eğitimli satış ekibi ve teknik personel, müşterilerden gelebilecek yatırım planlama, makina veya teknik destek taleplerine cevap vermek için her zaman hazır durumdadır.

CTS DEMİR ÇELİK’in uzmanlık alanlarının başında ‘anahtar teslim’ tesislerin yanı sıra; mevcut sistemlerin modernizasyonu konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmetleri gelmektedir. Ayrıca çelikhane ve haddehaneler için mühendislik, danışmanlık ve teknik servis konusunda pratik uygulamalar ile üretim maliyetlerinin düşürülmesi, son teknolojiler kullanılarak insan gücünün azaltılması, yerel ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapılmasını sağlamaktadır.

Firmanın çalışma prensibi öncelikle müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Haddehane ve çelikhane ekipmanlarının imalatında her türlü özel siparişi değerlendirirken, mevcut demir çelik tesislerinin modernizasyonlarına mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinin yanında kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti vermesi kendisini rakipleri arasında ön planlara çıkarmaktadır.

Hizmet verdiği ülkeler arasında Almanya, Italya, Rusya, Romanya, Fas, Cezayir, Iran, Irak, Mısır, Kazakistan ve Bulgaristan bulunmaktadır. Firma İran, Fas, Suriye’ ye anahtar teslim tesis kurarken, dev demir çelik üreticilerine de ekipman ve yedek parça sağlamaktadır.banner-2

CTS DEMİR ÇELİK’i tercih etmek için birçok neden var

 • Müşteri talepleri doğrultusunda projeler dizayn edilip, imalatı gerçekleştirilebilmektedir. Hazır projelerin de takip ve imalatı yapılmaktadır.
 • Teklif isteğinden, teklifin gönderilmesine kadar müşterilerimize tam destek vermektedir.
 • ‘Anahtar teslim projeler’ için ekipman ve dizayn garantisi verilmektedir. Yakıt, yağ, elektrik, su, yağ, hava ve yedek parçalarla ilgili tüketim rakamlarını öngörülen aralıkta garanti etmektedir.
 • Projelerin dizaynları kendi bünyesinde ki kalifiye ve tecrübeli teknisyen ve mühendislerden oluşan araştırma ve geliştirme ekibi tarafından yapılmaktadır.
 • Kendi bünyesindeki geniş makina parkurunda yetenekli personelleri ile ekipmanların üretim ve montajı yapılmaktadır.
 • Dünya genelinde sadece konusunda en iyi tedarikçilerle çalışmaktadır.
 • Teknik danışmanlık ve süpervizörlük gibi her türlü satış sonrası hizmette müşteri memnuniyeti temel ilke edinilmiştir.
 • Yedek parça üretimlerini iş sonunda kalite kontrol raporları ve malzeme spektleri ile birlikte müşteri projesine uygun olarak sunulmaktadır.

All the supplied gearboxes are;

 • Housing in welded, annealed steel plate.
 • Gears and pinions in alloy steel, hardened and heat treated mounted on shafts and roller bearing designed to support the instantaneous overload due to rolling torque.
 • Equipped with on-board items required for lubrication and
 • Cooling

 

Company Title: CTS Demir Çelik İç Dış Ticaret Mühendislik Makina San. Ltd. Şti.
Address: 10009 Sok. U.S.B. No.3 – Izmir, Menemen / Turkey
Telephone: +90 (232) 833 36 14
Fax: +90 (232) 833 36 32
E-Mail: info@ctsdemircelik.com.tr   –   sales@ctsdemircelik.com.tr